قال علي عليه‌السلام : إِنَّهُ لَيْسَ لِأَنْفُسِكُمْ ثَمَنٌ إِلَّا الْجَنَّةَ فَلَا تَبِيعُوهَا إِلَّا بِهَا؛ امير مومنان عليه‌السلام مي‌فرمايند: همانا براي شما بهايي جز بهشت نيست، پس به کمتر از آن نفروشيد. (نهج‌البلاغه، حکمت456)

چهارشنبه 18 /11 /1396

مرجع رسمي اطلاع‌رساني درباره اخبار فعاليت‌ها و آرای معظم‌له پايگاه اطلاع‌رساني آثار ايشان است، و اخباري كه در رسانه‌هاي ديگر به ايشان نسبت داده مي‌شود مورد تأييد نيست.

به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع‌رساني آثار حضرت آيت‌الله مصباح يزدي ـ‌مد ظله‌، طی چند روز گذشته سؤالات متعددی درباره استناد یک استفتای جعلی به حضرت آيت‌الله مصباح يزدي -دام‌ظله- مطرح شده است. منبع این خبر، سايت بدنام و تقلبي «farcenews» است که با سربرگی شبيه سايت «خبرگزاري فارس» فعاليت مي‌كند، و به اعتراف خودش، «در آمریکا تولید شده ... و مطالبی را منتشر می‌کند که عمدتا احمقانه، نادرست، جعلی است». دفتر حضرت آیت الله مصباح نظر به این که کذب بودن این شایعه با توجه به محتوای آن و نیز منبع و اهداف گردانندگان آن سایت روشن است، نیازی به تکذیب این اقدام وقیحانه نمی‌بیند. لازم به ذکر است که مرجع رسمي اطلاع‌رساني درباره اخبار فعاليت‌ها و آرای معظم‌له پايگاه اطلاع‌رساني آثار ايشان است، و اخباري كه در رسانه‌هاي ديگر به ايشان نسبت داده مي‌شود مورد تأييد نيست.
 

آدرس: قم - بلوار محمدامين(ص) - بلوار جمهوری اسلامی - مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمينی(ره) پست الكترونيك: info@mesbahyazdi.org