قال علي عليه‌السلام : إِنَّهُ لَيْسَ لِأَنْفُسِكُمْ ثَمَنٌ إِلَّا الْجَنَّةَ فَلَا تَبِيعُوهَا إِلَّا بِهَا؛ امير مومنان عليه‌السلام مي‌فرمايند: همانا براي شما بهايي جز بهشت نيست، پس به کمتر از آن نفروشيد. (نهج‌البلاغه، حکمت456)

شنبه 19 /11 /1398

تنها اخبار و اطلاعاتی مورد تأیید و قابل استناد به حضرت آیت الله مصباح یزدی است که از طریق سایت رسمی معظم له به نشانی WWW.MESBAHYAZDI.IR و آیدی mesbahyazdi_ir@ در رسانه‌های اجتماعی منتشر مي‌شود.

در پی انتشار برخی مطالب خلاف واقع و انتساب آن به حضرت آیت الله مصباح یزدی، مجموعه حفظ، تنظيم و نشر آثار حضرت آیت الله مصباح یزدی بیانیه‌اي صادر کرد که متن آن بدین شرح است:

بسمه تعالی
در ایامی که به انتخابات مهم خبرگان و مجلس شورای اسلامی نزدیک می‌شویم، برخی افراد در خبرگزاری‌ها، سایت‌ها و رسانه‌های اجتماعی یا در صداوسیمای جمهوری اسلامی با انگیزه‌های گوناگون مطالبی کذب را از قول حضرت آیت الله مصباح یزدی نقل می‌کنند یا خاطراتی را در رابطه با نظرات بزرگان درباره انقلاب اسلامی و حضرت امام (رضوان‌الله‌تعالی‌علیه) به ایشان نسبت می‌دهند که صحت ندارد.
 
بدین وسیله به اطلاع مردم شریف ایران می‌رساند تنها اخبار و اطلاعاتی مورد تأیید و قابل استناد به حضرت آیت الله مصباح یزدی است که از طریق سایت رسمی معظم‌له به نشانی WWW.MESBAHYAZDI.IR و آیدی mesbahyazdi_irدر رسانه‌های اجتماعی منتشر مي‌شود.
از همه افراد و مراکز اطلاع‌رسانی انتظار می‌رود در نقل اقوال، اخبار و خاطرات رعایت امانت کامل را بنمایند. بدیهی است دفتر معظم‌له حق پی‌گیری قضایی افترازنندگان را برای خود محفوظ می‌دارد.

آدرس: قم - بلوار محمدامين(ص) - بلوار جمهوری اسلامی - مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمينی(ره) پست الكترونيك: info@mesbahyazdi.org